Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Okna są kluczowym elementem każdego domu. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej klasy okna plastikowe Vetrex wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wysoka izolacyjność termiczna zapewni oszczędność energii. Dzięki skutecznemu tłumieniu hałasu gwarantujemy komfort akustyczny. Okna plastikowe Premium to również najwyższy standard bezpieczeństwa. Wszystkie te zalety w połączeniu z profesjonalnym montażem oferowanym przez naszą firmę tworzą produkt najwyższej klasy.

Oferowane przez nas okna charakteryzuje:

  • najwyższy poziom bezpieczeństwa
  • wysoka energooszczędność
  • dźwiękoszczelność
  • estetyka

Są to okna nowej generacji, najwyższej jakości, spełniające wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych. Ultranowoczesne wzornictwo i technologia stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, a także wyjątkowej trwałości produktu.

v90 synergy

VR90 SYNERGY

Najlepsze okna to takie, które zapewnią mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędności, ciszy i estetyki. Dlatego inżynierowie firmy Vetrex postanowili wszystkie te cechy połączyć w jednym produkcie. W ten sposób powstało okno o bezkompromisowej konstrukcji – VR90 Synergy.

v90 bialy

v90+

Okna tego systemu to energooszczędny, najwyższej jakości produkt nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody.

v82 modern design biale

V82 MODERN DESIGN

Okna V82 Modern Design to najnowocześniejsze rozwiązanie pod względem technologi i wzornictwa. Charakterystyczne złożenie ramy i skrzydła pozwala praktycznie ukryć konstrukcję od strony zewnętrznej budynku.

v82 pro safe render przekroj

V82 PRO SAFE

Najnowszy produkt nastawiony w pełni na bezpieczeństwo. Elementy wyposażenia pozwoliły pomyślnie przejść testy w klasie RC2 co przełożyło się na kompleksową ofertę wszystkich rozwiązań systemu w tej klasie bezpieczeństwa.

v82 bialy

V82 BLACK DESIGN

V82 Black Design to okno dla inwestorów poszukujących nie tylko energooszczędności i funkcjonalności ale także wyróżniającej się estetyki i charakterystycznego designu.

v82 bialy

V82

Okno tego systemu to rozwiązanie trwałe, energooszczędne i solidne. Klasyczna forma połączona z nowoczesną technologią pozwala oknom V82 zajmować czołowe miejsce w ratingach popularności.

v70ob biale

V70 OPTIMAL BLACK

V70 Optimal Black to okno stanowiące połączenie atrakcyjnej ceny z bogactwem wyposażenia. Atrakcyjny wzór nadaje temu oknu indywidualny charakter.

vr biale

VR70

Okna VR70 to sprawdzony produkt przeznaczony do budownictwa jednorodzinnego lub nowoczesnych mieszkań.

vs biale

VS70

Zaokrąglone kształty, nowoczesna technologia i wyposażenie dedykowane klientom ceniącym nowoczesny wygląd i estetykę.

vp70

VP70

Lider w segmencie okien przeznaczonych do budownictwa wielorodzinnego. Klasyczne kształty, izolacja akustyczna, estetyka pozwalają wkomponować się w każde wnętrze.

ve biale lpodp

VE60

Optymalizacja produkcji i nowoczesna technologia pozwoliły stworzyć produkt cechujący się doskonałą relacją jakości do ceny.

vp70 onz

VP70 ONZ

Okna VP70 ONZ to system stolarki otwierane na zewnątrz. Pozwala to w pełni wykorzystać przestrzeń wewnątrz pomieszczenia.

vp70md 101 277 0

VP70 MD

Okna na bazie systemu VP70 z dodatkową uszczelką środkową.

vr70md 101 277

VR70 MD

System z uszczelką środkową i półzlicowanym skrzydłem.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra