Vetrex

Okna i drzwi - salon sprzedaży

Okna są kluczowym elementem każdego domu. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej klasy okna plastikowe Vetrex wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wysoka izolacyjność termiczna zapewni oszczędność energii. Dzięki skutecznemu tłumieniu hałasu gwarantujemy komfort akustyczny. Okna plastikowe Premium to również najwyższy standard bezpieczeństwa. Wszystkie te zalety w połączeniu z profesjonalnym montażem oferowanym przez naszą firmę tworzą produkt najwyższej klasy.

okna premium vetrex


Oferowane przez nas okna charakteryzuje:

  • najwyższy poziom bezpieczeństwa
  • wysoka energooszczędność
  • dźwiękoszczelność
  • estetyka

Są to okna nowej generacji, najwyższej jakości, spełniające wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych. Ultranowoczesne wzornictwo i technologia stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, a także wyjątkowej trwałości produktu.

v90 bialy

v90+

Okna tego systemu to energooszczędny, najwyższej jakości produkt nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody.

v82 pro safe render przekroj

V82 PRO SAFE

Najnowszy produkt nastawiony w pełni na bezpieczeństwo. Elementy wyposażenia pozwoliły pomyślnie przejść testy w klasie RC2 co przełożyło się na kompleksową ofertę wszystkich rozwiązań systemu w tej klasie bezpieczeństwa.

v82 bialy

V82

Okno tego systemu to rozwiązanie trwałe, energooszczędne i solidne. Klasyczna forma połączona z nowoczesną technologią pozwala oknom V82 zajmować czołowe miejsce w ratingach popularności.

v76 bialy

V76

V76 to nowatorskie rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby Klientów, ceniących możliwość indywidulanego podejmowania decyzji w zakresie finalnego charakteru produktów wykorzystywanych w ich nowych domach.

vp70

VP70

Lider w segmencie okien przeznaczonych do budownictwa wielorodzinnego. Klasyczne kształty, izolacja akustyczna, estetyka pozwalają wkomponować się w każde wnętrze.

vp70 onz

VP70 ONZ

Okna VP70 ONZ to system stolarki otwierane na zewnątrz. Pozwala to w pełni wykorzystać przestrzeń wewnątrz pomieszczenia.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Sprzedaż, doradztwo i montaż okien PREMIUM Vetrex oraz drzwi PREMIUM Vetrex - Warszawa i okolice. Profesjonalna ekipa montażowa - zapraszamy!

^góra