Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Początki naszej obecności w branży budowlanej to rok 1997, wtedy jako firma zajmująca się montażem stolarki stawialiśmy pierwsze kroki w tej dziedzinie usług.

Rok 2000 to inwestycja w park maszynowy i rozpoczęcie produkcji okien PCV, którą prowadziliśmy nieprzerwanie do roku 2010.

W roku 2009 rozpoczęliśmy współpracę z firmą VETREX jako Partner Handlowy.

Bardzo duże zainteresowanie segmentem Okien PREMIUM zaowocowało, w roku 2014, otwarciem Autoryzowanego Salonu Sprzedaży Vetrex.

Obrazem dynamicznego rozwoju naszej współpracy było przyznanie nagrody Debiut Roku 2015 na corocznej gali Vetrex.

Obecnie nasza oferta obejmuje nie tylko Okna Premium ale również bramy Wiśniowski, rolety Krispol i wiele dodatkowych produktów.

Równolegle z działalnością w segmencie stolarki prowadzimy działalność na rynku budowlanym, gdzie zapewniamy kompleksową realizację inwestycji obejmującą budowę domów w stanie surowym, deweloperskim, pod klucz i poszczególne etapy inwestycyjne.

Nasz potencjał to wykwalifikowane ekipy budowlane, wykończeniowe i montażowe.
Dodatkowe doświadczenia zdobywamy na cyklicznych szkoleniach produktowych min. Akademia Vetrex, co popieramy certyfikatami.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra