Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Czasy gdzie kraty były jedynym narzędziem zabezpieczenia naszego domy i naszych okien przeszły już do historii. W ofercie naszej firmy mamy propozycje rolet firmy Krispol.

Te rolety charakteryzują się tym, że można je zastosować do budynków już istniejących ale i do nowo budowanych, gdzie jest dedykowana specjalna linia rolet do zabudowy – Kalima RZ.

W ofercie posiadamy również rolety naokienne Kalima RN i elewacyjne Kalima RS.

Rolety do zabudowy, najlepiej sprawdzają się w zabezpieczeniu ubytków ciepła w naszym domu, ale również latem pozwalają zapewnić przyjemny chłód w pomieszczeniach a w przypadku pokoju dla małego dziecka powodują zaciemnienie w sytuacjach kiedy chcemy uśpić nasze dziecko.

W budowanych domach przez naszą firmę zalecamy zakup i montaż rolet ze względu na poczucie komfortu (ochrona przed hałasem, oświetleniem z zewnątrz) i bezpieczeństwa podczas użytkowania naszego domu.
Rolety jakie proponujemy dla Państwa domu mają 5 lat gwarancji jak również są robione na konkretny wymiar taki jaki jest potrzebny w Państwa domu.

Oferujemy rolety renomowanych producentów:

Krispol

Roleta zewnętrzna krispol.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra