Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Wykonujemy kompleksowe, indywidualne projekty domów jednorodzinnych.

Każde planowanie budowy domu rozpoczyna się od projektu. Najważniejszym w doborze projektu jest nie tylko piękna bryła wybudowanego domu ale również i jego funkcjonalność w późniejszym użytkowaniu.

Wiedza jaką posiadamy w budowaniu domów ale i doświadczenie zdobyte podczas wielu realizacji dla naszych klientów powodują, że jesteśmy dla Państwa nie tylko wykonawcą ale również doradzamy najlepsze i najbardziej sprawdzające się w praktyce rozwiązania.

Budujemy domy również na podstawie wybranych przez Państwa projektów z biur projektowych i architektonicznych ale jesteśmy w stanie również przygotować projekt budowy domu pod indywidualne potrzeby naszego klienta.
Projektowanie domów i budynków.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra