Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy parapety z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej oraz aluminiowej. Nasze parapety przystosowane są do montażu ze wszystkimi rodzajami okien. Jakość użytych blach wraz z umiejętną obróbką powoduje, że wykonane przez nas parapety są estetyczne, trwałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych.

Dobrze zamontowane chronią elewacje budynków i odprowadzają wodę. Są odporne na wilgoć i środki czystości stosowane w domu, niepalne i łatwe w montażu.

Jesteśmy w stanie wykonać parapety o max długości w jednym kawałku – 6m. Najczęściej stosowanymi grubościami blach są blachy od 0,5 do 0,7 mm. W większości przypadków wyginamy boczki parapetów z blachy. Powoduje to, że zakończenia są estetyczne, trwałe (nie odbarwiają się) i dużo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne od odpowiedników z PCV.

Elementami dodatkowymi są zakończenia boczne z PCV. Wszystkie parapety zabezpieczone są folią ochronną.

Zewnętrzne parapety aluminiowe


Zajmujemy się sprzedażą najlepszych i też co za tym idzie, najgrubszych 2mm, parapetów na rynku.

Oferujemy dwa rodzaje parapetów aluminiowych:
  • Soft line - jest to linia parapetów z zaokrąglonym kształtem profili.
  • Classic - parapety o klasycznym kształcie

Oba rodzaje wyróżniają się bardzo dużą sztywnością.
Parapety okienne.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra