Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Nasi pracownicy ułożyli już wiele tysięcy metrów kwadratowych kostki brukowej w otoczeniu domów budowanych przez naszą firmę ale również na inwestycjach zewnętrznych.

Szczególną uwagę zwracamy na odpowiednie zabezpieczenie i przygotowanie podłoża na którym będzie układana kostka brukowa – ten właśnie kluczowy element ma wpływ na dalszą eksploatacje kostki brukowej.

Bardzo istotna w wykładaniu przez naszych specjalistów jest estetyka wzorów i koncepcji wykładania kostki brukowej. Wyrózniającym naszą firmę w zakresie układania kostki brukowej jest szczególna dbałość o elementy wykończeniowe min. obrzeża, rabaty na kwiaty, precyzyjne docięcia kostki do wybranego wzoru.

Zaangażowanie naszych pracowników za każdym razem przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Układamy wszystkie rodzaje kostki brukowej, kostki granitowej, kamiennej.
Układanie kostki brukowej.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra