Vetrex

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Dach w każdym domu ma bardzo ważne znaczenie ze względu na chociażby kwestie związane z utrzymywaniem ciepła co ma znaczący wpływ na rachunki płacone w sezonie grzewczym.

Nasi dekarze przykładają szczególne znaczenie do kwestii odpowiednio wykonanej izolacji dachów w budowanych przez nas domach.
Mając po swej stronie wiele zrealizowanych inwestycji i doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo i dobór koniecznych materiałów i technik wykonania izolacji.

Istotnym elementem realizacji dachu jest odpowiednio dobrze wykonana więźba dachowa do której szczególnie się przygotowujemy.

W ramach naszych usług jest również wykonanie orynnowania, podbitki oraz montaż w niej oświetlenia jeśli Państwo będą wykorzystywać takie rozwiązanie.

Do krycia dachów stosujemy dachówki i blacho dachówki czołowych producentów dostępnych na polskim rynku.
Dachy oraz stropodachy.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Bimm © 2019
by MEG
Bimm na Facebook'u

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną z Warszawy. Zajmujemy się między innymi kompleksową budową domów pod klucz, ocieplaniem budynków, projektowaniem ogrodów, instalacjami cieplnymi i sanitarnymi oraz aranżacją wnętrz. Poza tym oferujemy montaż stolarki — montujemy i wymieniamy okna w Warszawie, Łomiankach, Zielonce, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Markach i okolicach.

^góra